e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65308

Twoje dane - Twoja sprawa

 

W roku szkolnym 2018/2019 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku i Niepubliczne Gimnazjum w Słupsku realizują ogólnopolski program Urzędu Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane – Twoja sprawa”Program ma na celu propagowanie wiedzy o ochronie danych osobowych i prawa do prywatności wśród uczniów i nauczycieli, poprzez kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw w obszarze ochrony prywatności i danych osobowych.

W listopadzie 2018 r. powstała Szkolna Grupa RODO o nazwie „CDO Team”, składająca się z uczniów klasy 7a oraz uczniów klasy 3NG realizująca Program Sprawnościowy. Uczestnicy Programu Sprawnościowego zdobywać będę sprawności na Młodego Inspektora ODO, takie jak np.: strażnik prawa, wydawca publikator, czy specjalista – znawca.

Pierwszym działaniem w ramach Programu Sprawnościowego była akcja informacyjna „Nie bądź bałwan! Chroń swoje dane osobowe”. CDO Team przygotowała ulotki w formie bałwanków z hasłami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Ulotki – bałwanki zostały dołączone do pierników sprzedawanych podczas Szkolnego Kiermaszu Pierników, zorganizowanego przez SKO 6 grudnia 2018 r.

Bałwankowe ulotki wraz z pierniczkami rozdawane były także uczestnikom 4. Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się 11 grudnia 2018 r. Nasze bałwankowe ulotki otrzymali zaproszeni gości, wśród których znaleźli się m.in: Prezydentka Słupska, Komendant Miejski Policji w Słupsku, Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Słupsku, Komendant Straży Miejskiej w Słupsku, Dyrektor Wydziału Zdrowia Urzędu Miejskiego w Słupsku, dyrektorzy i przedstawiciele 6 instytucji współorganizujących Jarmark oraz lokalna społeczność odwiedzająca Jarmark.

 Aleksandra Przybylska

Koordynator programu

Zobacz zdjęcia

Zdjęcia:

Wykonanie własne

https://gp24.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-w-slupsku-kupowalismy-ozdoby-i-sluchalismy-koled-wideo-zdjecia/ga/13734174/zd/32716124

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com