e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65309

Dzień Ochrony Danych Osobowych 2020

 

Po raz 14. obchodzimy w Polsce - Dzień Ochrony Danych Osobowych, którego celem jest uwrażliwienie ludzi na potrzebę ochrony swojej prywatności i danych osobowych. Ten Dzień jest ważny dla nas wszystkich. 
Z tej okazji w całej Europie, odbywają się różne wydarzenia podkreślające wagę ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej: Dzień Ochrony Danych Osobowych 2020

"Twoje dane - Twoja sprawa" - informacje o programie

 

Ulotka informacyjna dotycząca programu "Twoje dane - Twoja sprawa"

Korzyści płynące z udziału w programie "Twoje dane - Twoja sprawa"

 

Organizator programu:

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych

 #TwojedaneTwojasprawa

28 stycznia Dzień Ochrony Danych Osobowych

 

W ramach realizowanego programu Twoje Dane – Twoja Sprawa w Naszej Szkole odbyły się obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych. Wszyscy uczniowie oraz nauczyciele poświęcili dużo uwagi na zagadnienia ochrony danych osobowych. Szkoła została tematycznie udekorowana.

Czytaj więcej: 28 stycznia Dzień Ochrony Danych Osobowych

Twoje dane - Twoja sprawa

 

W roku szkolnym 2018/2019 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku i Niepubliczne Gimnazjum w Słupsku realizują ogólnopolski program Urzędu Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane – Twoja sprawa”Program ma na celu propagowanie wiedzy o ochronie danych osobowych i prawa do prywatności wśród uczniów i nauczycieli, poprzez kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw w obszarze ochrony prywatności i danych osobowych.

Czytaj więcej: Twoje dane - Twoja sprawa

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com