e-Dziennik

Projekty 2018/2019

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 59397

Kadra

 

 

lp.  nazwisko i imię  stanowisko / nauczany przedmiot   wych.
1. Gubernat Mirosław dyrektor szkoły; wychowanie fizyczne  
2. Dietrich Małgorzata wicedyrektor szkoły; j. polski; logopedia  
3. Babiak Jolanta przyroda; chemia; biologia  V a
4. Chodnicka Aneta język polski; logopedia  IV b
5. Cięciwa Alicja język polski  VIII b 
6. Czaja Izabela wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
7. Filimoniak Mariusz edukacja dla bezpieczeństwa  
8. Gierczak Dariusz historia, wos  V b
9. Giersz Adrian język niemiecki  
10. Górka Diana matematyka; informatyka  VIII a
11. Jankowska Magdalena matematyka  
12. Kojder-Wróblewska Dorota edukacja wczesnoszkolna  I c
13. Kowalska Katarzyna wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
14. Kurowska-Krzyważnia Anna fizyka  
15. Kwidzińska Magdalena muzyka  
16. Majbroda Dorota edukacja wczesnoszkolna  I b
17. Majek Katarzyna wychowanie przedszkolne  0
18. Marcinkowska Joanna wych. świetlicy; asystent nauczyciela  
19. Mieczkowska Kamila edukacja wczesnoszkolna  II c
20. Michalak Izabela wychowawca świetlicy  
21. Michalik Katarzyna edukacja wczesnoszkolna  II a
22. Niekrasz Anna nauczyciel surdopedagog  
23. Olender Urszula wychowawca świetlicy  
24. Orzechowska Anna wychowanie fizyczne  IV c 
25. Osowska Aneta język polski; język kaszubski  VII a
26. Parchoniuk Mariusz wychowanie fizyczne  VI a
27. Pendzich Martyna edukacja wczesnoszkolna  III a
28. Pieślak Barbara wychowawca świetlicy  III b
29. Piwońska Anna edukacja wczesnoszkolna  II b
30. Przybylska Aleksandra doradztwo zawodowe  
31. Przystawska Katarzyna wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
32. Pupko Kamila  edukacja wczesnoszkolna  I a
33. Rakoczy-Radawiec Anna religia  
34. Romaniuk Agnieszka matematyka; informatyka  
35. Rutkowska Monika język hiszpański  
36. Stecz Małgorzata wych. świetlicy; plastyka; technika  
37. Tarczyńska Elżbieta język niemiecki  IV d 
38. Tuczkowska Justuna wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
39. Wąsowicz Elżbieta język angielski; informatyka  IV a 
40. Yavuz Małgorzata pomoc nauczyciela  
41. Zarobny Walentyna biblioteka; geografia   
42. Żmuda-Trzebiatowska Małgorzata język angielski  VI b
43. Paryż-Kaczmarek Joanna pedagog szkolny  
44. Bujarski Michał psycholog  
45. Kotłowska Małgorzata sekretarz szkoły  
46. Cackowski Mariusz specjalista ds. księgowości  
47. Janikiewicz Grażyna specjalista ds. kadr  
48. Wolska Aneta pracownik obsługi  
49. Szymańska Grażyna pracownik obsługi  
50. Sadowa Dorota pracownik obsługi  
51. Grabusiński Eugeniusz konserwator  

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com