e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65308

Kadra

 

 

lp.  nazwisko i imię  stanowisko / nauczany przedmiot   wych.
1. Gubernat Mirosław dyrektor szkoły; wychowanie fizyczne  
2. Dietrich Małgorzata wicedyrektor szkoły; j. polski; logopedia  
3. Babiak Jolanta przyroda; chemia; biologia  VI a
4. Chodnicka Aneta język polski; język angielski; logopedia  V b
5. Cięciwa Alicja język polski  
6. Czaja Izabela wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
7. Gierczak Dariusz historia, wos  VI b
8. Giersz Adrian język niemiecki  
9. Górka Diana matematyka; informatyka  
10. Gubernat Aleksandra doradztwo zawodowe  
11. Jankowska Magdalena matematyka  
12. Jaworski Witold edukacja dla bezpieczeństwa  
13. Kałużna Marta wych. świetlicy, pomoc nauczyciela  
14. Kojder-Wróblewska Dorota edukacja wczesnoszkolna  II c
15. Kowalska Katarzyna urlop  
16. Kurowska-Krzyważnia Anna fizyka  
17. Kwidzińska Magdalena muzyka  
18. Majbroda Dorota edukacja wczesnoszkolna  II b
19. Majek Katarzyna edukacja wczesnoszkolna  I a
20. Marcinkowska Joanna nauczyciel bibliotekarz  
21. Mieczkowska Kamila edukacja wczesnoszkolna  III c
22. Michalak Izabela wychowawca świetlicy  
23. Michalik Katarzyna edukacja wczesnoszkolna  
24. Miszczyk Małgorzata  wychowanie przedszkolne  0
25. Narbut Szymon wychowanie fizyczne  
26. Olender Urszula wychowawca świetlicy  
27. Orzechowska Anna wychowanie fizyczne  V c 
28. Orzechowski Daniel wychowanie fizyczne  
29. Trzecińska Aneta język polski; język kaszubski  VIII a
30. Pendzich Martyna edukacja wczesnoszkolna  I b
31. Pieślak Barbara wychowawca świetlicy  
32. Piwońska Anna edukacja wczesnoszkolna  
33. Pobierajło Stefania nauczyciel surdopedagog  
34. Pupko Kamila  edukacja wczesnoszkolna  II a
35. Rakoczy-Radawiec Anna religia  
36. Romaniuk Agnieszka informatyka  
37. Rutkowska Monika język hiszpański  
38.  Sadowska Jowita edukacja wczesnoszkolna  III a
39. Stecz Małgorzata wych. świetlicy; plastyka; technika  VII a
40. Szeremeta Mariola wychowanie fizyczne  
41. Tarczyńska Elżbieta język niemiecki  V d 
42. Wąsowicz Elżbieta język angielski; informatyka  V a 
43. Yavuz Małgorzata wych. świetlicy, pomoc nauczyciela  
44. Zarobny Walentyna biblioteka; geografia   
45. Żmuda-Trzebiatowska Małgorzata język angielski  VII b
46. Paryż-Kaczmarek Joanna pedagog szkolny  
47. Bujarski Michał psycholog  
48. Kotłowska Małgorzata sekretarz szkoły  
49. Cackowski Mariusz specjalista ds. księgowości  
50. Janikiewicz Grażyna specjalista ds. kadr  
51. Wolska Aneta pracownik obsługi  
52. Szymańska Grażyna pracownik obsługi  
53. Sadowa Dorota pracownik obsługi  
54. Grabusiński Eugeniusz konserwator  
55. Rybak Grzegorz informatyk  
56. Knetki Wioletta geografia  
57. Ewald-Bianga Patrycja edukacja wczesnoszkolna III b
58. Augustyniak Nikola pomoc nauczyciela  
59. Wolska Katarzyna pomoc nauczyciela  

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com