e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 62947

 

 

lp.  nazwisko i imię  stanowisko / nauczany przedmiot   wych.
1. Gubernat Mirosław dyrektor szkoły; wychowanie fizyczne  
2. Dietrich Małgorzata wicedyrektor szkoły; j. polski; logopedia  
3. Babiak Jolanta przyroda; chemia; biologia  VI a
4. Chodnicka Aneta język polski; język angielski; logopedia  V b
5. Cięciwa Alicja język polski  
6. Czaja Izabela wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
7. Gierczak Dariusz historia, wos  VI b
8. Giersz Adrian język niemiecki  
9. Górka Diana matematyka; informatyka  
10. Gubernat Aleksandra doradztwo zawodowe  
11. Jankowska Magdalena matematyka  
12. Jaworski Witold edukacja dla bezpieczeństwa  
13. Kałużna Marta wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
14. Kojder-Wróblewska Dorota edukacja wczesnoszkolna  II c
15. Kowalska Katarzyna wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
16. Kurowska-Krzyważnia Anna fizyka  
17. Kwidzińska Magdalena muzyka  
18. Majbroda Dorota edukacja wczesnoszkolna  II b
19. Majek Katarzyna edukacja wczesnoszkolna  I a
20. Marcinkowska Joanna nauczyciel bibliotekarz  
21. Mieczkowska Kamila edukacja wczesnoszkolna  III c
22. Michalak Izabela wychowawca świetlicy  
23. Michalik Katarzyna edukacja wczesnoszkolna  III a
24. Miszczyk Małgorzata  wychowanie przedszkolne  0
25. Narbut Szymon wychowanie fizyczne  
26. Olender Urszula wychowawca świetlicy  
27. Orzechowska Anna wychowanie fizyczne  V c 
28. Orzechowski Daniel wychowanie fizyczne  
29. Osowska Aneta język polski; język kaszubski  VIII a
30. Pendzich Martyna edukacja wczesnoszkolna  I b
31. Pieślak Barbara wychowawca świetlicy  
32. Piwońska Anna edukacja wczesnoszkolna  III b
33. Pobierajło Stefania nauczyciel surdopedagog  
34. Pupko Kamila  edukacja wczesnoszkolna  II a
35. Rakoczy-Radawiec Anna religia  
36. Romaniuk Agnieszka informatyka  
37. Rutkowska Monika język hiszpański  
38.  Sadowska Jowita wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
39. Stecz Małgorzata wych. świetlicy; plastyka; technika  VII a
40. Szeremeta Mariola wychowanie fizyczne  
41. Tarczyńska Elżbieta język niemiecki  V d 
42. Tuczkowska Justuna wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
43. Wąsowicz Elżbieta język angielski; informatyka  V a 
44. Yavuz Małgorzata wych. świetlicy, asystent nauczyciela  
45. Zarobny Walentyna biblioteka; geografia   
46. Żmuda-Trzebiatowska Małgorzata język angielski  VII b
47. Paryż-Kaczmarek Joanna pedagog szkolny  
48. Bujarski Michał psycholog  
49. Kotłowska Małgorzata sekretarz szkoły  
50. Cackowski Mariusz specjalista ds. księgowości  
51. Janikiewicz Grażyna specjalista ds. kadr  
52. Wolska Aneta pracownik obsługi  
53. Szymańska Grażyna pracownik obsługi  
54. Sadowa Dorota pracownik obsługi  
55. Grabusiński Eugeniusz konserwator  
56. Rybak Grzegorz informatyk  

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com