e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 62947

Nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego wybrany!

 

Październik 2018 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Słupsku był miesiącem kampanii wyborczej i wyborów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. 23 października (we wtorek) podczas apelu podsumowaliśmy działania związane z wyborami. Prezentację nowego Zarządu poprzedziło podziękowanie ustępującej Radzie Uczniowskiej oraz Nauczycielom opiekunom SU. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy za zaangażowanie i pracę, którą wnieśliście wiele dobra w życie Szkoły.

12 października br. 173 uczniów klas 4, 5, 6, 7 i 8 NSP7 oddało swoje głosy na 3 kartach do głosowania: na Przewodniczącego Zarządu SU, na Zastępcę Przewodniczącego Zarządu SU, na Członka Zarządu – Sekretarza.

Nad przebiegiem głosowania czuwała komisja wyborcza, składająca się z przewodniczących (gospodarzy) poszczególnych klas. Wszyscy członkowie komisji wyborczej z pełnym zaangażowaniem, sumiennością i rzetelnością wypełniali swoje obowiązki.

Po dokładnym policzeniu oddanych głosów komisja wyborcza ogłosiła skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019:

Przewodniczącą została Michalina Gruszka z klasy 8a, uzyskując 57 głosów.

Zastępcą Przewodniczącej został Mateusz Chwazik z klasy 7a, uzyskując 30 głosy.

Członkiem Zarządu – Sekretarzem została Lena Dudek z klasy 6b, uzyskując 22 głosy.

Zarówno dla komisji wyborczej jak i kandydatów, oraz wszystkich głosujących była to bardzo ważna lekcja demokracji.

Drogie uczennice i drodzy uczniowie, bardzo dziękuję Wam za wasze zaangażowanie, pomysłowość i ciężką pracę! Nowemu Zarządowi życzę sukcesów i wytrwałości w realizacji programów wyborczych, a wszystkich uczniów i nauczycieli zapraszam do współpracy. 

Aleksandra Przybylska

Opiekun SU

Zobacz zdjęcia

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com