e-Dziennik

Projekty 2018/2019

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 59710

Nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego wybrany!

 

Październik 2018 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Słupsku był miesiącem kampanii wyborczej i wyborów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. 23 października (we wtorek) podczas apelu podsumowaliśmy działania związane z wyborami. Prezentację nowego Zarządu poprzedziło podziękowanie ustępującej Radzie Uczniowskiej oraz Nauczycielom opiekunom SU. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy za zaangażowanie i pracę, którą wnieśliście wiele dobra w życie Szkoły.

Czytaj więcej: Nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego wybrany!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

 

Od 2 października 2018 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Słupsku trwa kampania wyborcza kandydatów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Jedenastu przedstawicieli klas IV - VIII prześciga się w pomysłach i sposobach zachęcania uczniów do głosowania. Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego już w piątek 12 października! Wszystkim kandydatom gratulujemy pomysłowości i życzymy powodzenia!!

Czytaj więcej: Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Zbiórka plastikowych nakrętek i darów na rzecz Schroniska dla zwierząt rozpoczęta!

 

Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórki: 

* plastikowych nakrętek na rzecz podopiecznych Fundacji Nadzieja; nakrętki składamy do kartonu stojącego na parterze szkoły i zgłaszamy wychowawcy, ile nakrętek przynieśliśmy. Dla osób, które przyniosą najwięcej nakrętek, przewidziane są nagrody – niespodzianki.

Czytaj więcej: Zbiórka plastikowych nakrętek i darów na rzecz Schroniska dla zwierząt rozpoczęta!

Samorząd Uczniowski - archiwum

  

Artykuły archiwalne dotyczące działalności Samorządu Uczniowskiego.

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com