e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65308

Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

 

Dnia 8 czerwca zerówkowicze świętowali Dzień Mamy i Taty. Słowem i piosenką wyrazili miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek.

Kamila Pupko

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com