e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65309

Wycieczka do Runowa

 

Dzieci z klasy I a, I c i II a z wychowawcami i opiekunami odwiedziły "Zamek pod Bocianim Gniazdem" w Runowie. Dzieci nie mogły doczekać się tego dnia i były bardzo podekscytowane. W programie znalazły się: wizyta w wiosce indiańskiej, malowanie twarzy w indiańskie wzory, gry i zabawy z wielkim wodzem, nauka strzelania z łuku, robienie pióropuszy oraz przejażdżka wozem konnym i jazda konna.

Po tych wszystkich atrakcjach z apetytem zjedliśmy pyszną kiełbaskę z grilla. Ładna pogoda sprzyjała harcom na dużym placu zabaw. Spełniły się nasze oczekiwania. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Do szkoły wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com