e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65283

Projekt edukacyjny

 

„Walory turystyczno-krajoznawcze Słowińskiego Parku Narodowego” to temat projektu edukacyjnego z geografii. Uczniowie klasy 3 gimnazjum - Dominik Bajda, Dawid Nowitkiewicz i Szymon Ryż zaprezentowali swoją pracę w postaci mapy krajobrazowej i prezentacji multimedialnej. Odbiorcy projektu - klasy 5 a i 3 gimnazjum - dowiedzieli się wielu ciekawostek o omawianym obszarze.

Słowiński Park Narodowy to miejsce, gdzie można zobaczyć nadmorski las, ogromne, przybrzeżne jeziora, bagna i torfowiska, świętą górę Rowokół, latarnię morską, zabytkową wieś, „czarne wesele”, ale przede wszystkim „pomorską pustynię”, czyli wędrujące wydmy.

Na zakończenie prezentacji miłym akcentem była możliwość degustacji chleba kaszubskiego ze smalcem i kiszonym ogórkiem.

Opiekun projektu: Walentyna Zarobny

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com