e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65308

Bo nauka to potęgi klucz

Początkiem każdej nauki jest osobiste doświadczenie.

Dnia 25 maja 2018 r. Uczniowie klasy VII b wzięli udział w Pomorskim Festiwalu Nauki zorganizowanym przez Akademię Pomorską. Podczas Pikniku Naukowego czekało na nich dużo atrakcji, m.in.: pokazy i eksperymenty z dziedziny fizyki, chemii, biologii, robotyki, warsztaty drukowania 3D połączone z prezentacją drukarki, pokaz udzielania pomocy medycznej podczas symulowanego wypadku, plener malarski oraz różnorodne gry i zabawy logiczne.

Przez 3 godziny Siódmoklasiści świetnie się bawiąc zgłębiali tajniki wiedzy (a niewątpliwie jest co zgłębiać!). Miejmy nadzieję, że zdobyte doświadczenia zaprocentują i przełożą się na wyniki w nauce (wszak ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka!).

Relacja: Alicja Cięciwa

Zdjęcia: Kinga Filocha

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com