e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65309

Nietypowa lekcja matematyki

 

W ostatni piątek uczniowie klasy III a i IV a mieli możliwość uczestniczyć w nietypowej lekcji matematyki. Czwartoklasiści wraz z nauczycielką matematyki p. Dianą Górką gościli uczniów klasy III a. Celem spotkania było kształtowanie umiejętności mnożenia i dzielenia metodą pisemną. Czwartoklasistom przyszło zmierzyć się z niełatwym, ale i atrakcyjnym dla nich zadaniem .

 Musieli wcielić się w rolę nauczyciela-instruktora i pomóc młodszym kolegom i koleżankom w zrozumieniu zasad związanych z prezentowaną metodą liczenia. Wszyscy ciężko pracowali. Gratulujemy. 

D. Kojder-Wróblewska

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com