e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 62483

Bankomat a wpłatomat - lekcja SKO w klasie 3 d

 

Uczniowie klasy 3 d uczestniczyli w lekcji SKO, którą poprowadziła pani Diana Górka. Dzieci poznały zasady działania bankomatu i wpłatomatu, wskazały podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z tych urządzeń oraz kart płatniczych. Obejrzały filmy o tym, jak wypłacać pieniądze z bankomatu i w jaki sposób wpłacać je do wpłatomatu. Uczniowie bardzo żywiołowo odpowiadali na każde zadane pytanie i doskonale znali odpowiedzi.

Na zakończenie zajęć pani Diana rozdała zgody przystąpienia do SKO, pokazała „Tabliczkę oszczędności” i rozdała odblaski SKO. 

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com