e-Dziennik

Projekty 2018/2019

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 59710

Z wizytą w banku

 

W ramach lekcji SKO, pani Diana, opiekun SKO, zabrała klasę 3 d wraz z wychowawczynią panią Dorotą Majbrodą do oddziału banku przy ulicy Wazów. Na SKO-wiczów czekała pani Agnieszka Rogalska, opiekun SKO z ramienia banku, która po przywitaniu się z uczniami omówiła atrakcje bankowe przygotowane dla nas. Zwiedziliśmy różne pomieszczenia, dowiedzieliśmy się dużo ciekawych wiadomości na temat monet, banknotów, banku.

Największą niespodzianką był gabinet Pani Dyrektor, która przywitała nas, a nawet przeprowadziła krótką pogawędkę z naszymi uczniami. Na zakończenie dzieci rozwiązywały test ze znajomości monet i banknotów. Ponieważ nie sprawił on większych problemów, każdy uczeń otrzymał poradnik SKO, co bardzo ucieszyło SKO-wiczów. Wizyta w banku bardzo nam się podobała, wracaliśmy pełni wrażeń z uśmiechami na twarzy.

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com