e-Dziennik

Projekty 2018/2019

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 59710

Jak to na I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Wł. Broniewskiego, K. I. Gałczyńskiego i D. Wawiłow było

 

Dnia 22 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się I Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Władysława Broniewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Danuty Wawiłow ph. Ocalić od zapomnienia. Zaprezentowało się 90 uczestników z 20 szkół podstawowych z: Charnowa, Kępic, Głobina, Bierkowa, Redzikowa, Zaleskich, Studzienic, Potęgowa, Kwakowa, Tuchomia, Dębnicy Kaszubskiej, Ustki oraz z ośmiu z grodu nad Słupią.

Każdy uczestnik zaprezentował jeden wybrany przez siebie utwór.

A oto laureaci konkursu:

  • w kategorii klas I: I m. – Marcelina Placha – SP Potęgowo

II m. – Mikołaj Kurdasiński – SP Głobino

III m. – Natalia Wabia – SP 10 Słupsk

Wyróżnienie: Hanna Skorupska – SP5 Słupsk

  • w kategorii klas II: I m. – Zofia Giedrojć – SP5 Słupsk

II m. – Hanna Cybula – SP6 Słupsk

III m. – Przemysław Knapik – SP Charnowo

Wyróżnienie: Paulina Wodnicka – ZS Kępice

  • w kategorii klas III: I m. – Szymon Borucki – SP6 Słupsk

II m. – Helena Kaczmarek – SP Potęgowo

III m. – Dominika Juchniewicz – SP5 Słupsk

Wyróżnienie: Oliwia Bożek – NSP7 Słupsk

  • w kategorii klas IV: I m. – Marta Łuczak – ZS Kępice

II m. – Kornelia Białoskórska – SP6 Słupsk

Jakub Gruszewski – SP Bierkowo

III m. – Natalia Górska – SP3 Słupsk

Wyróżnienie: Zuzanna Skalska – SP Charnowo

  • w kategorii klas V: I m. – Wiktor Dłużniewski – SP6 Słupsk

Dominika Staciwa – SP3 Słupsk

II m. – Julia Jaszczak – SP Charnowo

III m. – Wiktoria Nowak – ZS Kępice

Wyróżnienie: Wiktoria Odelska – NSP7 Słupsk

  • w kategorii klas VI: I m. – Julia Witkowska – SP1 Słupsk

II m. – Wiktoria Łangowska – SP3 Słupsk

Anna Bodnar – NSP7 Słupsk

III m. – Maria Budzińska – SP Kwakowo

  • w kategorii klas VII: I m. – Kacper Bokacz – SP Zaleskie

II m. Michalina Kurowska – SP3 Słupsk

III m. – Daria Krasowska – SP Potęgowo

Wyróżnienia: Dominika Smuga – SP6 Słupsk

Judyta Kowalska – NSP7 Słupsk

Anastazja Rusinowicz – SP1 Słupsk

Swoje wyróżnienia przyznały również Dziecięce Jury. Otrzymali je:

Hanna Skorupska – SP5 Słupsk (kl. I), Hanna Cybula – SP6 Słupsk (kl. II), Oliwia BożekNSP7 Słupsk (kl. III), Marta Łuczak – ZS Kępice (kl. IV), Wiktor Dłużniewski – SP6 Słupsk, Anna Bodnar – NSP7 Słupsk (kl. VI), Anastazja Rusinowicz SP1 Słupsk(kl. VII).

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy za rok na kolejną edycję.

W imieniu organizatorów:

Alicja Cięciwa

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com