e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65309

Sukcesy plastyczne Mai

 

Uczennica z klasy 4a - Maja Królikowska zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bohaterowie Kultowych Polskich Kreskówek”. To niejedyny sukces Mai, gdyż w tym samym tygodniu zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój w-f - zabawa, zdrowie i bezpieczeństwo".

Konkurs był organizowany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy. Do pierwszego etapu zakwalifikowały się w nim 233 prace z 26 szkół. Do drugiego etapu przeszły 83 prace, a praca naszej uczennicy znalazła się w nim na 3 miejscu. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zobacz zdjęcie

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com