e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65308

W Szkole Policji

 

7 maja 2019 r. uczniowie starszej grupy wiekowej udali się na wycieczkę do Szkoły Policji. Jest to jedna z pięciu placówek w Polsce, gdzie po odbyciu odpowiedniego kursu można zostać stróżem prawa. Kompleks składa się z wielu świetnie wyposażonych budynków o zróżnicowanym przeznaczeniu.

 

My mieliśmy okazję obejrzeć zbiory w Izbie Historii Kryminalistyki, które pochodzą z ubiegłego wieku oraz eksponaty w średniowiecznej sali tortur, pomieszczenia symulacyjne oraz pokazy musztry i działań pododdziałów zwartych.Wysłuchaliśmy także pogadanki o historii zawodu policjanta. Dzięki wykwalifikowanym nauczycielom, którzy otoczyli nas opieką podczas zwiedzania, wycieczka posiadała duże walory dydaktyczne i została zrealizowana w ramach projektu "Szkoła Promująca Zdrowie" 

Zobacz zdjęcia

Koordynator programu "SzPZ"

Walentyna Zarobny


Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com