e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65309

Festiwal Zawodów w Ekonomiku

 

Uczniowie klasy 8b wraz z wychowawcą Alicją Cięciwą oraz doradcą zawodowym Aleksandrą Przybylską wzięli udział w „Festiwalu Zawodów” oraz konferencji „Szkoła Zawodowa Drogą do Sukcesu” w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku. 
Podczas warsztatów uczniowie sprawdzili zabezpieczenia polskich banknotów, poznali sposoby na tabliczkę mnożenia oraz tajniki zawodu sprzedawca i technik handlowiec.

Uczestnicząc w konferencji uczniowie poznali ofertę edukacyjną Ekonomika oraz byli świadkami podpisania umów patronackich z firmami OBI i AJ Fabryka Mebli, z którymi szkoła współpracować będzie realizując kształcenie w zawodzie magazynier – logistyk.

Dla wszystkich uczniów była to ciekawa forma poznania szkoły, przed czekającym ich wyborem edukacyjno-zawodowym.

Zobacz zdjęcia

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com