e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65309

"Pogoń za Witkacym"

 

Uczennice z klasy 8a i uczeń z klasy 8b wzięli udział w zorganizowanej przez Liceum Plastyczne im. S.I. Witkiewicza grze miejskiej "Pogoń za Witkacym". Pretekstem gry był trwający w Słupsku Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza. Zadaniem uczestników było odnalezienie – przy wykorzystaniu przekazanych im wskazówek – dziewięciu miejsc związanych z Witkacym.

Licealiści nie oszczędzali swoich młodszych kolegów i kolejnymi tropami zmuszali ich do przemierzenia niemal całego śródmieścia. Drużyna naszej Szkoły pierwsza dotarła do mety!

Opiekunem grupy była pani Joanna Paryż - Kaczmarek.

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com