e-Dziennik

Projekty 2018/2019

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 59896

Na stadionie PGE ARENA

 

Dnia 9 czerwca Uczniowie klas VI a b wraz z Wychowawczyniami: p. Małgorzatą Warmińską i p. Alicją Cięciwą oraz p. Małgorzatą Żmudą-Trzebiatowską wybrali się na wycieczkę do Centrum Rekreacyjno-Sportowego FUN ARENA na stadionie PGE ARENA w Gdańsku. Czekały tam na Nich niecodzienne atrakcje: escape rooms, elektroniczny paintball, elektryczne gokarty, parkur, zabawa na trampolinach i zjazd tyrolką.

Zabawom towarzyszył śmiech, emocje, a przy niektórych konkurencjach znaczny wzrost poziomu adrenaliny. Dobre humory dopisywały Wszystkim przez cały dzień, co świadczy, że wycieczka była udana i na pewno pozostawiła Uczestnikom dużo niezapomnianych wrażeń. Niektórzy stwierdzili, że to była najlepsza wycieczka w Ich życiu.

Serdeczne podziękowania dla Pani Diany Górki za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

Relacja: Alicja Cięciwa

Zdjęcia: Małgorzata Warmińska i Małgorzata Żmuda-Trzebiatowska

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com