e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65308

Szóstoklasiści twórcami robotów

 

Uczniowie kl. VI b, zainspirowani twórczością Stanisława Lema, postanowili skonstruować roboty według własnych pomysłów. Przez kilka lekcji świetnie się bawili i stworzyli cztery roboty, którym przypisali charakterystyczne cechy i nadali imiona: Syfon Niszczyciel (likwidujący śmieci), Andrzej (zwariowana i irytująca pieso-słonio-świnio-małpa), Joedohn – π (z zamontowanymi laserami i przezroczystym żołądkiem) oraz Jedi (latający robot uszczęśliwiający ludzi mówiący płynnie w 16 językach).

W dniu 8 czerwca zaprosili młodszych Kolegów z klas 0 – III i zaprezentowali Im efekty swojej twórczej pracy.

Relacja: Alicja Cięciwa

Zdjęcia: Dorota Kojder-Wróblewska

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com