e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65308

Baśniowy Kogel-Mogel

 

Czy baśń może uskrzydlać? Oczywiście! Przekonali się o tym uczestnicy V Międzyszkolnego Konkursu Świetlic „Baśniowy Kogel-Mogel”, tym razem odbywającego się pod hasłem „Rozwiń skrzydła”. W konkursie wystartowało pięć drużyn: Zespół Szkolno-Przedszkolny ze Smołdzina, Szkoła Podstawowa z Wrześcia, Szkoły Podstawowe nr 3 i 10 ze Słupska oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7.

 Uczestnicy mierzyli się w tym roku z wyjątkowo trudnymi pytaniami, bo obecne były i poezja i proza. Wykonali również prace plastyczne przedstawiające najbardziej zwariowaną Kaczkę-dziwaczkę oraz zademonstrowali kolorowe baśniowe stroje. Jednak jak co roku najważniejsza była dobra zabawa i zdrowa rywalizacja. W drugiej część konkursu drużyny zaprezentowały przygotowane w czasie zajęć w świetlicach scenki teatralne o ptasiej tematyce. Każde przedstawienie było przygotowane starannie i z fantazją, ale zwycięzca mógł być tylko jeden… W tym roku najwyższe laury zebrała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 ze Słupska. A było o co walczyć, bo Państwowy Teatr Lalki „Tęcza” ufundował dla każdego z członków drużyny podwójne zaproszenie na przedstawienie teatralne odbywające się w „Tęczy”. Nasza „siódemkowa” drużyna uplasowała się na dobrym, trzecim miejscu. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy na przyszłoroczną edycję konkursu.

Zobacz zdjęcia 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com