Nasze osiągnięcia

  • Drukuj

  

KONKURS

NAGRODZENI

OPIEKUN

 

Rok szkolny 2018/2019

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bohaterowie Kultowych Polskich Kreskówek"

 

 

 

wyróżnienie: M. Królikowska (IV a)

 

 

M. Stecz

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Mój w-f - zabawa, zdrowie i bezpieczeństwo"

 

 

 

III m-ce: M. Królikowska (IV a)

 

 

M. Stecz

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
dla uczniów szkół podstawowych 

 

 

 

finalista: Jakub Rau (VIII b)

 

 

E. Wąsowicz

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
dla uczniów szkół podstawowych 

 

 

 

finalista: Jakub Rau (VIII b)

 

 

A. Cięciwa

 

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
dla uczniów szkół podstawowych 

 

awans do etapu rejonowego:

M. Gruszka, M. Jankowski, Z. Polanek, J. Poziarska (VIII a)

J. Karczewski, J. Rau (VIII b) 

 

 

 

 

J. Babiak

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
dla uczniów szkół podstawowych 

 

 

awans do etapu rejonowego:

Julia Poziarska (VIII a)

 

 

A. Giersz

 

Międzyszkolny Konkurs Informatyczno-Plastyczny "Prawa dziecka oczami dzieci"

 

 

I m-ce: M. Królikowska (IV a)

 

M. Stecz

 

III edycja konkursu "Szkoła Młodego Biznesmena - Gdzie Mieszkają Pieniądze"

 

 

I m-ce Szkoły w 1 etapie

 

D. Górka

 

 

 Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"

 

 

 wyróżnienie:

N. Bednarczyk, A. Mikulska, S. Błażewicz, J. Froehlich, M. Zieleniewski, A. Dargas, A. Poziarski, N. Wieliczko (III a) 

 

 

 

M. Pendzich 

 

Wojewódzki Konkurs
Języka Angielskiego dla uczniów
szkół podstawowych

 

 

 

awans do etapu rejonowego:

J. Rau (VIII b) 

 

 

 

 E. Wąsowicz 

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
dla uczniów szkół podstawowych

 

 

 

awans do etapu rejonowego:

J. Rau (VIII b) 

 

 

 

A. Cięciwa

 

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
dla uczniów szkół podstawowych

 

 

awans do etapu rejonowego:

J. Poziarska, Z. Polanek, M. Gruszka, M. Jankowski, Z. Łuczak (VIII a); 

J. Rau (VIII b) 

 

 

 

 

J. Babiak

 

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla wychowanków świetlic
"Jesień w oczach dziecka"

 

 

 

III m-ce: Z. Szewczuk (I c) 

 

 

B. Pieślak

 

XXIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach"

 

 

wyróżnienie: E. Pluta (I a) 

 

B. Pieślak

 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Każde dziecko ma prawo do..."

 

 

I m-ce: M. Królikowska (IV a) 

 

M. Stecz

 

Rok szkolny 2017/2018

 

 

VIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej

 

 

III m-ce: W. Odelska (V a) 

 

E. Wąsowicz 

M. Kwidzińska 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "My jesteśmy radością - wszystkie dzieci mają marzenia"

 

 

nagroda:

J. Prokopiuk, P. Drożdż (III b)

wyróżnienie: J. Basichowski (I b)

 

 

B. Pieślak

 

XXIV Samorządowy Konkurs Nastolatków „8 Wspaniałych”

 

 

wyróżnienie: J. Poziarska (VII a)

 

 

Konkurs "Epokami przez muzykę"

 

 

wyróżnienie: M. Gruszka (VII a)

 

M. Kwidzińska 

 

   IV Regionalny Turniej Poetycki Twórczości Własnej Dzieci i Młodzieży "Lekkie Piórko"

 

 

 

III m-ce: M. Podlipna (VI a)

 

 

A. Osowska

 

Konkurs Plastyczny "Doktor Dolittle - podróż moich marzeń"

 

 

 

wyróżnienie: M. Królikowska (III a)

 

 

D. Kojder-Wróblewska

 

I Wojewódzki Konkurs

Recytatorsko-Plastyczny Poezji

W. Broniewskiego, K. I. Gałczyńskiego

i D. Wawiłow

ph. "Ocalić od zapomnienia"

część plastyczna

 

 

I m-ce: Z. Jankiewicz (odz. przedszk.),

J. Basichowski (I b), S. Słowik (VI a)

II m-ce: J. Kowalska (VII a)

wyróżnienie: W. Odelska (V a)

J. Grocholski (V a), K. Mikulicz (VI a),

Z. Powierża (VII a), Z. Polanek (VII a)

nagroda specjalna: A. Bodnar (VI a)

 

 

 

 

 

B. Pieślak,

M. Piechota,

M. Stecz

 

 I Wojewódzki Konkurs 

Recytatorsko-Plastyczny Poezji

 W. Broniewskiego, K. I. Gałczyńskiego

 i D. Wawiłow

ph. "Ocalić od zapomnienia"

recytacja

 

 

 

 

II m-ce: A. Bodnar (VI a)

wyróżnienie: W. Odelska (V a)

O. Bożek (III b)

 

 

 

 

 B. Pieślak,

A. Osowska

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych"

 

 

 

I m-ce: Paulina Drożdż (III b)

 

 

B. Pieślak

 

Wojewódzki Konkurs 

Języka Angielskiego

 

 

 

finalista: J. Rau (VII b) 

 

 

E. Wąsowicz

 

Wojewódzki Konkurs

Języka Polskiego 

 

 

 

finalista: J. Rau (VII b) 

 

 

A. Cięciwa 

 

XII Międzyszkolny Konkurs

"Cała Europa Kolęduje"

 

 

 

II m-ce: W. Odelska (V a)

 

E. Wąsowicz

M. Kwidzińska

 

XI Wojewódzki Konkurs

"Śpiewajmy Kolędy"

 

 

 

III m-ce: W. Odelska (V a)

 

 

M. Kwidzińska

 

 

XXII Pomorski Konkurs Plastyczny

"Jesień na Kaszubach"

 

I m-ce: Z. Jankiewicz (o.przedszk.),

P. Drożdż (II b)

wyróżnienie: J. Kowalska (II b)

 

 

 

B. Pieślak

A. Osowska

 

 

Wojewódzki Konkurs

Języka Angielskiego

 

 

awans do etapu wojewódzkiego:

J. Rau (VII b)

awans do etapu rejonowego:

J. Karczewski (VII b)

 

 

 

 

E. Wąsowicz

 

 

Wojewódzki Konkurs

Języka Polskiego

 

 

 

 awans do etapu wojewódzkiego:

J. Rau (VII b)

awans do etapu rejonowego:

P. Teresińska (VII b)

 

 

 

 

 A. Cięciwa

 

 

Rok szkolny 2016/2017

 

 

 

XVII Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"

 

 

 

laureatka - L. Dudek (IV b) 

wynik dobry - J. Rau (VI b)

 

 

 

 E. Wąsowicz

 

 

 

XVI Słupski Konkurs J. Angielskiego

 

 

I m-ce - J. Rau (VI b)

 

 

 E. Wąsowicz

M. Żmuda-Trzebiatowska

 

Konkurs Plastyczny "Pokoloruj świat Szarego domku"

 

wyróżnienie -

M. Królikowska, K. Polanek (II a)

 

 

 D. Kojder-Wróblewska

 

Słupska Olimpiada Młodzieży

 

mini piłka nożna - II miejsce -

drużyna (rocznik 2004 i młodsi)

 

 

 P. Waleszczyk

 

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wielkanoc na Pomorzu"

 

nagroda Dyrektora GCK w Kobylnicy -

M. Królikowska (II a)

 

 

 D. Kojder-Wróblewska

 

V Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" 

 

soliści - III miejsce - W. Odelska (IV a)

konkurs plastyczny - III miejsce -

O. Bożek (II b)

 

 

 M. Kwidzińska

B. Pieślak

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych" 

 

 

 

nagroda - A. Pakuła, N. Mikulska (II b)

 

 

 

 B. Pieślak

 

Regionalny Maraton Matematyczny "Geos" 

 

laureat - M. Malinowski (II c)

finalista - B. Krywuć (II c), K. Granat  (III a), N. Zganiacz (VI a)

 

 

 K. Majek

M. Sokołowska

D. Górka

 

Wojewódzki Konkurs

Języka Angielskiego

 

 

finalista - Jakub Rau (VI b) 

 

E. Wąsowicz 

 

XIII Konkurs Języka Angielskiego Szkół Podstawowych

 

 

II m-ce - Jakub Rau (VI b)

 

E. Wąsowicz

 

 

 

41 Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP4

 

 

 III m-ce - drużyna rocznik 2004 (O. Grabowska, J. Cembik, W. Bieńkowski, J. Stalewski, A. Machałek, K. Machałek, M. Jankowski, Sz. Praniuk)

 

 

 

 

P. Waleszczyk

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

 

finalistka - Natalia Zganiacz (VI a)

 

D. Górka 

 

XI Międzyszkolny Konkurs "Cała Europa Kolęduje"

 

 

I m-ce - W. Odelska (IV a)

 

E. Wąsowicz

M. Kwidzińska

 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Bądź ich stróżem, a nie katem - zostań dzikich zwierząt bratem"

 

 

I m-ce - P. Drożdż (II b)

III m-ce - J. Kowalska (II b)

wyróżnienie - R. Tarasiewicz (II b), O. Drop (III a), M. Lubińska (IIIa)

 

 

 

B. Pieślak

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Żyj zdrowo na sportowo"

 

 

nagroda - H. Nowacka (III a)

wyróżnienie - J. Kowalska (II b) oraz

P. Drożdż (II b)

 

 

 

B. Pieślak

 

X Wojewódzki Konkurs "Śpiewajmy Kolędy"

 

 

II m-ce - W. Odelska (IV a)

 

M. Kwidzińska

 

XI Pomorski Konkurs Plastyczny "Spacerujące koty"

 

 

I m-ce - O. Bożek (II b)

II m-ce - J. Kowalska (II b)

 

B. Pieślak

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

 

 

awans do II etapu  – J. Rau (VI b)

 

E. Wąsowicz

 

Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Plastyczny „Moja Rodzina”

 

 

wyróżnienie – J. Ragan (IV b)

 

B. Pieślak

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

 

awans do II etapu – N. Zganiacz, M. Jankowski, J. Cichosz (VI a)

 

 

D. Górka

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

 

awans do II etapu – Z. Kasprzycka, Z. Polanek (VI a), J. Rau (VI b)

 

 

M. Dietrich; A. Cięciwa

 

Rok szkolny 2015/2016

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka

Angielskiego „Melting Pot”

 

 

I m-ce – J. Rau (V b)

III m-ce – S. Karczewska (I d)

 

 

E. Wąsowicz

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

"Podróż moich marzeń"

 

 

I m-ce – M. Dydyna (I b)

wyróżnienie – P. Drożdż, O. Bożek (I b)

 

 

B. Pieślak

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

"Zielona Lokomotywa"

 

 

 

nagroda – P. Drożdż (I b), M. Olschewska (III a)

 

B. Pieślak

 

XVI Pomorski Konkurs Plastyczny

"Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta"

 

 

 

II m-ce – R. Tarasiewicz (I b)

wyróżnienie – M. Lubińska, H. Nowacka (II a)

 

B. Pieślak

 

Międzyszkolny Konkurs

"Świat wierszy Tuwima w oczach dziecka"

 

 

 

wyróżnienie – D. Solski (II a)

 

B. Pieślak

 

VI Międzyszkolny Konkurs

"Chcę być zdrowy"

 

 

III m-ce – K. Bujwid (II b) i K. Granat (II a)

 

 

M. Jankowska, M. Sokołowska

 

Miejski Konkurs Literacko-Plastyczny

„Moja pierwsza książka”

 

 

I m-ce – A. Murzynowska (III b)

wyróżnienie – U. Więzowska (III b)

 

 

M. Majbroda

 

V Wojewódzki Konkurs

Piosenki Rosyjskiej

 

 

I m-ce – W. Odelska (III a)

II m-ce – Zespół z kl. VI b

 

E. Wąsowicz, M. Kozłowska, M. Kwidzińska

 

XVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

 

 

III m-ce – L. Dudek (III b)

 

M. Majbroda

 

XV Miejski Konkurs Przyrodniczy

 

wyróżnienie – K. Majchrzak (VI b)

 

 

W. Zarobny

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur"

 

 

wyróżnienie – N. Zganiacz (V a) i J. Rau (V b)

 

D. Górka, M. Jankowska

 

Międzyszkolny Konkurs Świetlic

"Baśniowy Kogel-Mogel”

 

 

wyróżnienie - drużynowo

 

A. Gliszczyńska

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

„Sport nas łączy - Olimpiada”

 

 

III m-ce – M. Królikowska (I a)

wyróżnienie – M. Szula (I a)

 

 

K. Półtorak

 

Konkurs Kaszubskiej Poezji Religijnej

 

 

 

I m-ce – A. Bodnar (IV a)

III m-ce – M. Kalinowska (VI b)

wyróżnienie – K. Mikulicz (IV a)

 

 

A. Osowska

 

Ogólnopolski Konkurs

J. Angielskiego "FOX"

 

 

nagroda I st. - J. Rau (V b)

 

E. Wąsowicz

 

Wojewódzki Konkurs Frazeologiczny

„Mistrzowie Słowa”

 

 

II m-ce – K. Majchrzak, M. Piatczyc i M. Szula (VI b)

 

A. Cięciwa

 

Konkurs Piosenki Angielskiej

"Young Stars"

 

 

II m-ce – W. Odelska (III a)

II m-ce – Zespół „Siódemka”

 

 

E. Wąsowicz, M. Kozłowska

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

"Sacrum w literaturze polskiej"

 

 

I m-ce – M. Kalinowska (VI b)

wyróżnienie – A. Bodnar (IV a)

 

 

A. Cięciwa, A. Osowska

 

Konkurs

Matematyczno - Informatyczny

 

 

III m-ce – N. Zganiacz (V a)

 

D. Górka

 

Halowy Turniej w Pilce Nożnej

o Puchar Dyrektora SP4

 

 

I m-ce – drużyna z rocznika 2004

 

P. Waleszczyk

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Poezji Wł. Broniewskiego

 

 

II m-ce – M. Kalinowska (VI b)

III m-ce – K. Granat (II a)

III m-ce – U.Więzowska (III b) 

 

 

A. Cięciwa, M. Majbroda, M. Sokołowska

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Świat wierszy Wł. Broniewskiego

w oczach dziecka”

 

 

I m-ce – P. Drożdż; II m-ce – M. Dydyna; M. Olschewska; N. Spodniewska; III m-ce – A. Rokicka

wyróżnienia: O. Bożek (nagroda dyrektora), R. Tarasiewicz, Sz. Odelski, N. Nowicka, J.Stec, A. Sawicki, R. Teresińska

 

 

 

B. Pieślak

 

Wojewódzki Konkurs

Języka Polskiego

 

 

awans do III etapu – J. Rau (V b)

 

A. Cięciwa

 

X Konkurs "Cała Europa Kolęduje"

 

 

I m-ce – W. Odelska (III a)

 

E. Wąsowicz, M. Kozłowska

 

 

 

Mityng lekkoatletyczny klas III

 

I m-ce w skoku w dal – M. Przewodzki (III b); 

II m-ce w biegu na 60 m chłopców – M. Przewodzki (III b); I

II m-ce w biegu na 60 m dziewcząt – E. Leończuk (III b) 

 

 

 

 

M. Majbroda

 

XII Konkurs Języka Angielskiego

Szkół Podstawowych

 

 

wyróżnienie – J. Rau (V b)

 

E. Wąsowicz

 

XX Pomorski Konkurs Plastyczny

„Jesień na Kaszubach”

 

 

II m-ce – A. Świerczewska (IV a)

III m-ce – K. Mikulicz (IV a)

I m-ce – J. Ruszkowska (1NG) 

 

 

A. Osowska, B. Pieślak

 

Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

 

 

nagroda specjalna – W. Bilenda – (I b)

 

A. Osowska, B. Pieślak

 

Słupska Olimpiada Młodzieży

 

 

II m-ce – drużyna dziewcząt - unihokej

 

K. Wilmont

 

Indywidualne Biegi Przełajowe

 

 

I m-ce – K. Machałek (V a)

 

P. Waleszczyk

 

Rok szkolny 2014/2015 – II semestr

 

 

Ogólnopolski Konkurs

"Melting Pot"

 

 

VII m-ce L. Dudek (II b)

 

E. Wąsowicz

 

Ogólnopolski Konkurs

”Sing with Zabadella”

 

 

I m-ce W. Odelska (II a)

 

E. Wąsowicz, M. Kozłowska

 

XII Wojewódzki Konkurs

„Rodzinne Dyktando”

 

 

III m-ce H. Bryła z mamą

IV m-ce J. Rau z mamą

 

 

M. Dietrich, A. Cięciwa

 

V Wojewódzki Konkurs

Piosenki Rosyjskiej

 

 

II m-ce W. Odelska (II a)

III m-ce Sz. Odelski i M. Czyżewska (II a)

 

 

E. Wąsowicz, M. Kozłowska

 

Ogólnopolski Konkurs

Języka Angielskiego „Fox”

 

nagroda I st. – J. Rau (IV b)

nagroda II st. - J. Poziarska (IV a)

 

 

E. Wąsowicz

 

Międzynarodowy Konkurs

Matematyczny "Kangur"

 

 

wyróżnienie – J. Grocholski (I a), J. Rau (IV b)

 

A. Piechowska

 

Miejski Konkurs Plastyczny

„Kocham Matkę Ziemię”

 

I m-ce – M. Hirth (III a)

I m-ce – N. Milczarek (I b)

II m-ce – I. Zalewska (I a)

 

 

A. Osowska, B. Pieślak

 

Konkurs Kaszubskiej Poezji Religijnej

 

I m-ce – A. Bodnar (III a)

II m-ce – K. Mikulicz (III a)

 

 

A. Osowska

 

Turniej BRD

 

 

IV m-ce drużynowo

 

E. Tarczyńska

 

XI Konkurs Języka Angielskiego

 

Szkół Podstawowych

 

II m-ce – J. Rau (IV b)

III m-ce – J. Rau, M. Piatczyc, K Majchrzak (V b)

 

 

E. Wąsowicz, M. Żmuda

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Moja Mała Ojczyzna”

 

 

I m-ce – K. Mikulicz (III a)

 

A. Osowska, B. Pieślak

 

XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Wielkanoc na Pomorzu”

 

 

I m-ce – Sz. Ryż (VI b)

 

A. Osowska, B. Pieślak

 

Konkurs

"Lider Samorządu Uczniowskiego"

 

 

Dyplom Lidera

 

A. Cięciwa

 

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

 

 

I m-ce – W. Odelska (II a)

 

E. Wąsowicz, M. Kozłowska

 

Międzyszkolny Konkurs Piosenki

"Z piosenką przez świat"

 

 

I m-ce – W. Odelska (II a)

 

M. Kozłowska

 

IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki

„Cała Europa Kolęduje"

 

 

II m-ce – W. Odelska (II a)

 

E. Wąsowicz, M. Kozłowska