Logowanie do dziennika Librus Synergia

Strona logowania do dziennika (Rodzice i Uczniowie) → portal Librus Rodzina (po przejściu do portalu klikamy Librus Synergia → zaloguj)

Strona logowania do dziennika (Nauczyciele) → portal Librus Szkoła (po przejściu do portalu klikamy zaloguj do Librus Synergia)

Aplikacja mobilna Librus wymaga założenia osobnego konta Librus (nie jest to konto, do którego otrzymujemy login i hasło w szkole) i powiązania go z kontem Librus Synergia (login i hasło ze szkoły). Instrukcja poniżej:

Komunikat ws. parkowania

W trosce o bezpieczeństwo uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 7 i Niepublicznego Gimnazjum w Słupsku oraz w związku z obowiązującym na terenie placówki znakiem zakazu ruchu (znak B-1 ustawiony przy bramie wjazdowej), proszę o respektowanie w/w przepisu ruchu drogowego i niepozostawianie samochodów na terenie szkoły. Umieszczona pod znakiem tabliczka informuje, kto jest upoważniony do wjazdu. W przypadku stwierdzenia nierespektowania powyższego będą informowane odpowiednie służby.

Mirosław Gubernat

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 7