e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65308

Pasowanie pierwszoklasistów na czytelników szkolnej biblioteki

 

W grudniu uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników szkolnej biblioteki. Pierwszoklasiści poznali regulamin wypożyczalni, "życzenia" książki, zasady zachowania się w bibliotece oraz mieli do rozwiązania zagadki związane ze znanymi utworami dla dzieci, z czym poradzili sobie znakomicie. Na zakończenie spotkania uczniowie złożyli przyrzeczenie, że będą dobrymi czytelnikami i wypożyczyli książki.

 

Na pamiątkę wizyty w bibliotece otrzymali dyplomy przygotowane przez panią Elę Wąsowicz oraz zakładki.

W przygotowaniu odświętnego wystroju biblioteki pomagały uczennice trzeciej klasy gimnazjum: Gabrysia Kowaluk i Kornelia Dębowska.

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com