e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65309

Światowy Dzień Pluszowego Misia

 

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia (25 listopada) w szkolnej bibliotece przeprowadzone zostały zajęcia dla klasy I c, podczas których dzieci dowiedziały się skąd pochodzi to święto, wysłuchały krótkich historyjek o Kubusiu Puchatku, rozwiązywały zagadki o misiach. Natomiast uczniowie klasy III b rysowali portrety ulubionych pluszaków. Najładniejsze prace zostały nagrodzone i wyeksponowane w bibliotece. Jury (wychowawcy świetlicy) przyznało:

 I miejsce: Alan Dudek

II miejsce: Ania Pakuła

III miejsce: Oliwia Bożek i Julia Prokopiuk

wyróżnienie: Wiktoria Bilenda

Podczas przerw uczniowie mogli układać puzzle z misiami w roli głównej.

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com