e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65309

Pasowanie na czytelnika

 

W grudniu uczniowie pierwszej klasy zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Pierwszoklasiści zostali zapoznani z regulaminem wypożyczalni, zasadami zachowania się w bibliotece, wysłuchali "próśb" książki, a potem z "czarodziejskiej" skrzyni wybierali rekwizyt i musieli podać tytuł baśni lub wiersza, z którym on się kojarzy.

Na zakończenie spotkania uczniowie złożyli przyrzeczenie, że będą dobrymi czytelnikami i wypożyczyli książki. Na pamiątkę wizyty w bibliotece otrzymali okolicznościowe dyplomy i kolorowe zakładki.

{gallery}galerie/001_2016/099biblioteka/pasowanie{/gallery} 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com