e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65309

Spotkanie autorskie z panią Barbarą Gawryluk

 

Dnia 22 maja 2015 r. uczniowie klasy II b uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Barbarą Gawryluk, autorką książek dla dzieci i młodzieży. Odbyło się ono w filii nr 3 MBP w Słupsku. Byliśmy jedną z trzech szkół, którym udało się uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu, zorganizowanym przez MBP z okazji Słupskiej Wiosny Literackiej. Pisarka opowiedziała dzieciom skąd czerpie pomysły na nowe opowieści. Okazało się, że większość postaci ma swoich protoplastów w jej realnym życiu. Uczniowie bardzo chętnie korzystali z możliwości zadania pytań autorce. Podczas spotkania można było nabyć książki podpisane przez pisarkę.
 
Małgorzata Żarna
{gallery}galerie/047pisarka{/gallery}
Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com