e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 62482

Światowy Dzień Książki

 

23 kwietnia obchodzimy święto książki. Nasza biblioteka włączyła się do tegorocznych obchodów. Dzieci z klasy Ia uczestniczyły w cyklicznej imprezie czytelniczej "Cały Słupsk czyta" organizowanej z tej okazji przez MBP. Uczniowie wysłuchali z zaciekawieniem fragmentu utworu M. Konopnickiej  "O krasnoludkach i sierotce Marysi" oraz wzięli udział w kilku konkursach. Wspólnej zabawie przypatrywał się Koszałek Opałek-maskotka biblioteki, który częstował dzieci słodyczami oraz robił im pieczątki z logiem biblioteki.  Na zakończenie dzieci malowały bohaterów swoich ulubionych książek. Dzieci, które nie brały udziału w spotkaniu zostały zaproszone do szkolnej biblioteki, gdzie podczas przerw mogły wysłuchać opowiadań z książki pt. "Opowiadania o wartościach".
 Żarna Małgorzata
zdjęcia: Monika Sokołowska
{gallery}galerie/032dzienksiazki{/gallery}
 
Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com