e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 63570

Dzień Otwarty 2019

 

Dnia 26 marca odbyły się Drzwi Otwarte dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w oddziale przedszkolnym oraz w klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice oraz młodsze rodzeństwo. Przybyłych gości powitał Dyrektor szkoły p. Mirosław Gubernat. Następnie wszyscy mieli możliwość obejrzeć prezentację multimedialną z ofertą naszej placówki.

 Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały atrakcje: zabawy językowe (j. kaszubski, j. angielski, j. niemiecki), eksperymenty chemiczne, pokazy fizyczne oraz zajęcia z technik orgiami. Spotkanie zakończyło się w stołówce szkolnej, gdzie na dzieci czekała zdrowa przekąska oraz prezent w postaci saszetki z miodem. Rodzice mieli okazję porozmawiać z nauczycielami przy kawie i herbacie.

Zobacz zdjęcia

Martyna Pendzich

Fot. Kamila Mieczkowska

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com