e-Dziennik

Projekty 2018/2019

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 59896

Lekcja bankowości

 

Uczniowie klasy 5 b, w poniedziałek 25.03, udali się Banku PKO BP i uczestniczyli w lekcji bankowości. Odwiedzili między innymi dział kredytów hipotecznych, dział VIP-ów, poznali obsługę stanowisk bankowych. Największą niespodzianką były odwiedziny w gabinecie Pana Dyrektora, który przywitał nas bardzo miło i opowiedział o swoim stanowisku pracy. Po wszystkich atrakcjach zmierzyliśmy się z testem, który nie sprawił nam większych problemów.

Uczniowie bardzo uważnie słuchali i zapamiętywali nowe pojęcia związane z bankowością. To była bardzo ciekawa lekcja i z uśmiechami wróciliśmy do szkoły.

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com