e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 63570

Mistrzostwa Słupska w „Dwa ognie” klas trzecich

 

Dnia 16 marca w Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 4 w Słupsku rozegrane zostały Mistrzostwa Słupska w „Dwa ognie” klas trzecich. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn. Naszą szkołę reprezentowali: Nicole Bednarczyk, Małgorzata Bielas, Weronika Gulbitowicz, Antonina Mikulska, Natalia Mikulska, Stanisław Błażewicz, Oliwier Grochowski, Dorian Luter, Fabian Rzeszko, Marcel Zieleniewski.

 Spotkanie było dla dzieci okazją do wspólnej zabawy. Sprawiło im wiele radości. Atmosfera na hali była bardzo gorąca. Wszyscy dzielnie walczyli o puchar. Nasza drużyna wywalczyła miejsce tuż za podium, co stanowi dla nas znaczny sukces.

Martyna Pendzich

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com