e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65283

„Opowieści z naszego dzieciństwa”

  

We wtorek, 12 marca, uczniowie klas młodszych wybrali się do Słupskiego Inkubatora Technologicznego, gdzie gościnnie występowali aktorzy Teatru „Artenes” z Wrocławia. Mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pod tytułem „Opowieści z naszego dzieciństwa”. Gospodarzem przedstawienia był Ole Zmruż-oczko, który opowiadał dzieciom bajki na dobranoc. Zaprezentowano trzy baśnie J. Ch. Andersena: „Świniopas”, „Szczęśliwa rodzina”, „Krzesiwo”.

Poszczególne baśnie zostały przedstawione, jako odrębne opowieści, tak, aby nie zakłócić wyobrażeń dzieci a zarazem przekazać im jasny morał, aktualny i dziś. W spektaklu wykorzystano melodyjne piosenki, a całość przedstawienia dostosowana została do współczesnych wymagań wychowawczych. Twórcy nie zapomnieli też o pogodnych wątkach humorystycznych.

Zobacz zdjęcia

Martyna Pendzich

Zespół Nauczycieli klas I - III

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com