e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65283

Warsztaty "Dziewczyny No LimIT"

 

W Międzynarodowy Dzień Kobiet, 8 marca, uczennice NSP7 wzięły udział w warsztatach kodowania dla młodych Słupszczanek - "Dziewczyny no limIT". Spotkanie odbyło się w II Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza. Wzięły w nim udział uczennice ze wszystkich słupskich szkół podstawowych (byliśmy jedyną szkołą niepubliczną, która wzięła udział w tym przedsięwzięciu!).

Wydarzenie swoją obecnością uświetnili znamienici goście: Prezydent Miasta Słupska pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka oraz wiceprezydent pani Marta Makuch, dyrektor Wydziału Edukacji UM pani Anna Sadlak, pani Agata Kapica - manager ds. Edukacji Microsoft Polska, prezeska Stowarzyszenia Kobiecy Słupsk i radna sejmiku wojewódzkiego pani Danuta Wawrowska oraz inżynier informatyki pani Ewa Białek.

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com