e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 61760

Wizyta studyjna w OBI

 

Jak wygląda praca w markecie OBI? W jakich zawodach można w nim pracować i uczyć się? Jak odbywa się kształcenie w ramach praktyk zawodowych? Jaka jest ścieżka kariery? Odpowiedzi na te pytania uzyskali uczniowie klas 8 NSP7 i 3 NG podczas wizyty studyjnej w Markecie OBI.

 

Pani Kamila Witkowska Zastępca Dyrektora słupskiego Marketu OBI opowiedziała uczniom o tym, jak zdobywa się zawód i pracuje w OBI, udzieliła odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania oraz oprowadziła uczniów po poszczególnych działach firmy. 

Wizyta została zorganizowana w ramach zajęć doradztwa zawodowego.

Aleksandra Przybylska

doradca zawodowy NSP7 i NG

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com