e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 61760

Wycieczka do fabryki bombek w Nacławiu

 

Wielkimi krokami zbliżają się święta... Uczniowie z klasy 2c i 3a wybrali się z tej okazji na wycieczkę do fabryki bombek w Nacławiu. Dzieci zapoznały się z procesem wytwarzania i ozdabiania bombek choinkowych. Dowiedziały się, że jest to praca, którą od początku do końca wykonuje się ręcznie. Mogły obserwować cały proces powstawania bombki od dmuchania poprzez srebrzenie aż do malowania, zdobienia i suszenia.

Na zakończenie wzięli udział w warsztatach polegających na własnoręcznym ozdabianiu i malowaniu ozdób. Na pamiątkę każdy uczeń otrzymał własnoręcznie ozdobioną bombkę podpisaną swoim imieniem.

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com