Wyróżnienie w konkursie „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”

Wyróżnienie w konkursie Gangu SłodziakówUczniowie klasy 3 a: Nicole, Stanisław, Amelia, Jonatan, Krystian, Antonina, Andrzej, Nikodem oraz Marcel otrzymali wyróżnienie i wyjątkowe nagrody – poduszki Słodziaki  w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" organizowanym przez sieć sklepów Biedronka. Konkurs miał inspirować dzieci do codziennego czytania i składał się z dwóch etapów.

Pierwszy z nich polegał na zorganizowaniu w szkole Obchodów Dnia Głośnego Czytania i zapoznaniu dzieci z przygodami bohaterów książki „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”, a drugi zachęcał do samodzielności i kreatywności poprzez samodzielne tworzenie prac plastycznych, komiksów i opowiadań. Zadaniem klas trzecich było napisanie krótkiej historii o dalszych losach bohaterów z leśnej polany.

Gratulujemy wyróżnionym oraz wszystkim uczniom klas młodszych, którzy z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w tym konkursie.

Martyna Pendzich