e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 61760

Sukcesy plastyczne Ewy, Mai i Zuzi

 

Uczennice Siódemki - Ewa, Maja i Zuzia - zdobyły nagrody w konkursach plastycznych. Maja Królikowska z klasy 4 a zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Każde Dziecko ma prawo do... " z okazji Roku Ireny Sendlerowej, pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka i Starosty Słupskiego. 

Zuzannie Szewczuk z klasy 1 c jury III Ogólnopolskiego Konkursu dla wychowanków świetlic szkolnych pt. "Jesień w oczach dziecka" przyznało III miejsce w kategorii klas pierwszych. Natomiast Ewa Pluta z klasy 1 a otrzymała wyróżnienie w XXIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Jesień na Kaszubach". Serdecznie gratulujemy!

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com