e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 61760

Dzień Pluszowego Misia w Siódemce

 

W Dzień Pluszowego Misia na wszystkich uczniów klas młodszych czekało mnóstwo atrakcji. Główną z nich była zabawa w podchody na szkolnych korytarzach. Poprawnie rozwiązane zagadki doprowadziły dzieci do słodkiego skarbu, którym była skrzynia z Lubisiami. Wielu uczniów przyniosło do szkoły swoich pluszowych przyjaciół. Każda z klas uczestniczyła w przygotowanych przez wychowawczynie zajęciach, których tematem przewodnim były misie.

To był dzień pełen pozytywnych wrażeń i sprawił dzieciom dużo radości.

Podchody - zdjęcia

Dzień Pluszowego Misia w 1 a - zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com