e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 61760

Wizyta policjantki

 

Uczniów z klasy 1a odwiedziła pani policjantka, która przypomniała podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze, numery alarmowe oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym. Uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie podróżować oraz jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa. Wspomniano również o konieczności noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe.

Niektórzy uczniowie zadawali pytania oraz dzielili się swoimi doświadczeniami. Każdy otrzymał książeczkę (kolorowankę), w której znajdowały się wszystkie wymienione zasady. Wspólne zdjęcie było zwieńczeniem tej ważnej wizyty.

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com