e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 62482

Wyjście do Multikina

 

W ramach dnia z wychowawcą uczniowie klas IV abcd wybrali się na wycieczkę do Multikina na film pt. "Krzysiu, gdzie jesteś?". Bohaterami fabuły są, znane doskonale wszystkim dzieciom, postacie stworzone przez A. A. Milne'a - Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Tygrysek oraz Krzyś, a właściwie Krzysztof, który jest już dorosłym mężczyzną. Pogrążony w codziennej rutynie przyjaciel Kubusia stracił radość życia, w związku z czym Puchatek i spółka odwiedzają go, by przypomniec mu magię dzieciństwa.

Historia przyjaciół ze Stuwiekowego Lasu wzruszyła nas i pokazała, jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu prawdziwi przyjaciele.

E. Wąsowicz

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com