e-Dziennik

Projekty 2018/2019

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 59484

Spotkanie autorskie z Tomaszem Trojanowskim

 

W ramach XXIII Pomorskiej Wiosny Literackiej w dniu 20 maja uczniowie klasy 5 a uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Tomaszem Trojanowskim - pisarzem, autorem licznych scenariuszy, słuchowisk radiowych, opowiadań dla dzieci, felietonów, realizatorem programów telewizyjnych, laureatem m.in. Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.

 Dzięki poczuciu humoru oraz otwartości w komunikacji autor bardzo szybko nawiązał kontakt z uczniami, które chętnie podjęły dyskusję na temat potrzeby czytania książek. Pisarz zachęcał młodych ludzi do czytania, gdyż, jego zdaniem, książki są najlepszą pożywką dla rozwijania wyobraźni. Wyobraźni, która niezbędna jest do dobrej zabawy, ale też pozwala przewidywać konsekwencje naszych działań.

  {gallery}galerie/001/115pisarz{/gallery}   

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com