e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 64072

Wyśpiewaliśmy nagrody w V Wojewódzkim Konkursie Piosenki Rosyjskiej

 

20 maja w MDK w Słupsku odbył się V Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej, którego organizatorem jest Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego. Tematem tegorocznych zmagań była piosenka filmowa, a na scenie królowały utwory z popularnych rosyjskich bajek i filmów. 

Siódemkę już po raz trzeci reprezentowała Wiktoria Odelska, która zaśpiewała „В траве сидел кузнечик” oraz debiutujące w rosyjskim repertuarze dziewczęta z klasy VI b: Maja Kalinowska, Kaja Majchrzak, Marysia Szymoniak i Martyna Szula z piosenką „Непогода”.

Jury doceniło nasze uczennice – Wiktoria zajęła I miejsce w kategorii solistów, naszemu zespołowi przyznano natomiast miejsce II.

Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za podjęcie językowego wyzwania – Dziewczyny, macie talent!

 Ela Wąsowicz (wybór repertuaru i przygotowanie językowe)

Martyna Kozłowska i Magdalena Kwidzińska (przygotowanie muzyczne)

  {gallery}galerie/001/109rosyjska{/gallery}   

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com