e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 64072

Kangur - ogłoszono wyniki

 

17 marca nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR". Do konkursu przystąpili uczniowie z klas 2-6. Mamy zaszczyt przedstawić uczniów, którym przyznano wyróżnienia. Są to Natalia Zganiacz i Jakub Rau, reprezentanci klas 5. Natomiast Martyna Szula, uczennica klasy 6, otrzymała pochwałę, ponieważ była bardzo blisko wyróżnienia - zabrakło jej jedynie 0,5 pkt. ;-(

 Całej trójce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pani Diana Górka - opiekun Natalii Zganiacz i Martyny Szuli 
Pani Magdalena Jankowska - opiekun Jakuba Rau

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com