e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 64072

Ortogramom się nie damy! czyli ortograficzne zagadki obrazkowe

 

 Uczniowie klas VI w ramach utrwalania zasad prawidłowej pisowni przygotowali ortograficzne zagadki obrazkowe, które zaprezentowali swoim młodszym kolegom z klas II, III i IV. Każdy z nich wylosował jeden obrazek, nazwał narysowany element i objaśnił jego pisownię (ó – u, ż – rz). Wspólna ortograficzna zabawa wykazała, że większość dzieci jest z ortogramami za pan brat i nieprawdą jest, że ortografii nie da się nauczyć. 

 Pamiętajcie: Chcieć to móc, a trening czyni mistrza.

Z ortograficznym pozdrowieniem: Alicja Cięciwa

{gallery}galerie/001/101ortogramy{/gallery}  

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com