e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 61761

Z wizytą w Ceramikarni Słupskego Ośrodka Kultury

 

W dn. 06.05 klasa Ia i Ic wybrały się w odwiedziny do Ceramikarni Słupskiego Ośrodka Kultury przy ul. Wojska Polskiego. Na miejscu dzięki Pani Anecie oraz Panu Tomaszowi poznaliśmy tajniki lepienia z gliny. Dodatkowo Pan Tomasz zaprezentował nam jak dawniej wytwarzano naczynia na kole garncarskim.

Po zrobieniu swoich glinianych dzieł przyszedł czas na filcowanie z Panią Agnieszką, co również było świetną zabawą. O naszych dziełach nie powiemy nic… Uśmiech Jako pierwsi zobaczą je Rodzice uczniów klas Ia i Ic w dniu swojego święta podczas uroczystej akademii, a do Ceramikarni wrócimy nie raz.

{gallery}galerie/001/099ceramikasok{/gallery}  

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com